برگزاری مسابقه کتابخوانی «آستان کرامت»

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ مسئول واحد برادران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) از برگزاری مسابقه کتابخوانی «آستان کرامت» از ۴ طریق در ایام این دهه کرامت خبر داد و گفت: اختتامیه مسابقه، در سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین با حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیداحمد مشرف، مدیر معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه(س) در گفت‎وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» درباره جزئیات برگزاری مسابقه کتابخوانی آستان کرامت گفت: در ایام دهه کرامت مسابقه‎ای تحت عنوان «آستان کرامت» در حال برگزاری است که محتوای کتابچه «آستان کرامت» توسط پژوهشکده آستان حضرت فاطمه معصومه(س) در دو بخش زندگی امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) و به صورت مستند تهیه شده است.

وی درباره نحوه برگزاری این مسابقه اظهار کرد: این مسابقه در چهار حوزه به صورت حضوری، مجازی، تلگرامی و پخش از رادیو معارف صورت خواهد گرفت. در بخش حضوری در صحن امام رضای آستان حضرت معصومه(س) و در بخش مجازی فایل «پی‌دی‌اف» کتابچه به صورت مجازی در آستان حضرت بارگذاری شده است که طرح سؤالاتش به صورت مجازی است و با بخش حضوری مسابقه متفاوت خواهد بود.

مشرف با اشاره به برگزاری مسابقه از رادیو معارف و بخش تلگرامی گفت: رادیو معارف در ۶ برنامه  قصد دارد این مسابقه را در قالب طرحهای سؤالاتی از کتاب «آستان کرامت» از ساعت ۲۱/۳۰ تا ۲۲/۳۰ برگزار کند و نیز در کانال تلگرام فایل «پی‌دی‌اف» آن بارگذاری شده است.

وی با توجه به اختتامیه مسابقه آستان کرامت تصریح کرد: اختتامیه این مسابقه مصادف با سالگرد ازدواج امیرالمؤمنین با حضرت فاطمه زهرا(س) خواهد بود که در نهایت بین ۴۰ نفر برگزیده این مسابقه قرعه‎کشی انجام خواهد شد.

کتاب آستان کرامت از بخش پیوست این خبر قابل دانلود است.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید