برگزاری دو مسابقه کتابخوانی ویژه دهه کرامت در شهرستان نطنز

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از نطنزنا، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی جشن‌های دهه کرامت ظهر امروز با حضور مسئولان و فعالان فرهنگی در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز در این جلسه اظهار کرد: به مناسبت دهه کرامت دو مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی از کتاب‌های حضرت معصومه (س) فاطمه دوم، چهل داستان و حدیث از امام رضا (ع) در شهرستان نطنز برگزار می‌شود و به ۱۰ نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا می شود.

علی مشربی افزود: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان به‌عنوان هماهنگ‌کننده جشن‌ها و برنامه‌های دهه مبارک کرامت انتخاب‌شده و در شهرستان ها هم این هماهنگی بر عهده ادارات ارشاد است.

وی با تاکید بر لزوم گرامیداشت دهه کرامت، افزود: با توجه به حضور حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) در ایران اسلامی و نگاه دیگر کشورهای مسلمان به نحوه بزرگداشت مقام این دو بزرگوار، ما وظیفه‌داریم به بهترین نحو ممکن این دهه را گرامی داشته و همه تلاش خود را در باشکوه برگزار نمودن جشن‌های دهه به کار ببندیم.

رئیس اداره ارشاد نطنز تصریح کرد: بسته محتوایی جهت اجرا در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سطح شهرستان، برای مدیران ارسال شده است و این برنامه‌ها از دیشب آغاز و تا پایان دهه ادامه می یابد.

وی بیان کرد: تبیین و تشریح موضوع دهه کرامت توسط ائمه جماعات در مساجد با موضوع سبک زندگی رضوی، آذین‌بندی مساجد و معابر عمومی و راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی در جوار مساجد و معابر عمومی در ایام دهه کرامت را ازجمله برنامه‌های این دهه خواهد بود.

مشربی خاطر نشان کرد: جشن سالروز میلاد امام رضا (ع) با نام مشترک زیر سایه خورشید و با برنامه هایی همچون سخنرانی، مداحی، سرود، نمایش، نماهنگ و… در سطح کانون‌ها برگزار می‌شود.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید