برگزاری ویژه برنامه های دهه ی کرامت در منطقه ۲۱

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازخبرگزاری آریا-شهردار منطقه ۲۱ از آغاز فعالیت های فرهنگی و مذهبی مرتبط با سیره و سنت ائمه معصومین (ع) همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه ( س ) و ولادت امام رضا ( ع ) و دهه ی کرامت به منظور اشاعه و ترویج اندیشه های منور رضوی در سطح مساجد و بوستان های این منطقه خبر داد .
به گزارش خبرگزاری آریا،دکتر بافرانی شهردار این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت : ویژه برنامه های دهه ی کرامت در سطح مساجد و بوستان های منطقه در قالب جشن ، نمایشگاه عکس ، خوشنویسی ، مسابقه و تورهای گردشگری با مشارکت شهروندان منطقه در حال اجرا است .
بافرانی با توجه و تاکید بر جنبه مردمی و خودجوش بودن جشن های دهه کرامت و مشارکت جمعی شهروندان با معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه افزود : در برنامه های پیش بینی شده ی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه تاکید ویژه بر سیره ی عملی امام رضا ( ع ) و حضرت معصومه ( س ) در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی در راس همه اقدامات قرار گرفته که تبلیغ و تقویت مهارت های زندگی با تاکید بر جنبه های زیبایی شناختی سیره و سنت رضوی بر اهمیت اجرای دقیق برنامه های فرهنگی و ترویجی در این ایام فرخنده می افزاید .
شایان ذکر است ؛ ویژه برنامه های دهه کرامت از ۱۴ لغایت ۲۴ مرداد در فاصله بین اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت معصومه ( س ) تا ۱۱ ذی القعده سالروز میلاد حضرت امام رضا ( ع ) در مساجد و بوستان های منتخب منطقه ۲۱ برگزار می‌شود .

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید