۳۱ مرداد؛ آخرین مهلت شرکت در جشنواره قرآنی«مدهامتان»

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل تبیان به نقل از حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در گفتگو  از رشت،اظهار کرد: مسابقات قرآنی مدهامتان از سری مسابقات جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور بوده که ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد است.

وی ادامه داد: یازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی«مدهامتان» در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان، نشر و ترویج معارف قرآنی و شعائر دینی، استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری در جهت جذب بیشتر و بهتر جوانان به مساجد برگزار می شود.

یازدهیمن جشنوراه قرآنی مدهامتان در گیلان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و با همکاری کانون تخصصی قرآن برگزار خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان محدودیت سنی در این جشنواره را ۳۰تا۱۸ سال اعلام کرد و اذعان داشت: ۳۱ مرداد آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره قرآنی است.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان باید جهت ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی www.javananemasajed.ir مراجعه کنند.

حجت الاسلام پورابراهیم به رشته های این جشنواره اشاره و بیان کرد: قرائت، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان، ترتیل، تفسیر، به صورت کشوری و استانی برگزار و رشته مفاهیم قرآن و نهج البلاغه و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز به صورت استانی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: یازدهیمن جشنوراه قرآنی مدهامتان در گیلان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و با همکاری کانون تخصصی قرآن برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.