مسابقه کتابخوانی ویژه نگهبانان شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

0

مدیر دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب منطقه ای گلستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه نگهبانان شرکت آب منطقه ای استان خبر داد.به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس حاجی حسینی اظهار کرد: اهمیت و نقش حفاظت فیزیکی و انتظامات در ارتقاء ضریب امنیت، حفاظت از سرمایه های ملی و سازمان ها برکسی پوشیده نیست و آموزش و بروزرسانی دانش ومهارت کارکنان نگهبانان نقش تعیین کننده ای در آمادگی و جلوگیری از تهدیدات و آسیب های احتمالی به اماکن و تاسیسات دارد.وی افزود: در همین راستا مسابقات کتابخوانی میان نگهبانان شرکت آب منطقه ای استان در تاریخ های ۳۱ تیر و ۳ مرداد ماه درمحل ستاد شرکت و سد گلستان برگزار شد و تعداد ۲۶ نفر از نگهبانان در این مسابقه شرکت کردند.گفتنی است این مسابقات به همت اداره کل حراست و امور محرمانه شرکت مدیریت منابع آب ایران و به صورت سراسری در شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور برگزار شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.