مسابقه کتابخوانی «تن تن و سندباد» برگزار می شود

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ابراهیم بالاپژوه، مدیر شهر کتاب مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی «تن تن و سندباد» گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری با یادداشتی بر کتاب «تن تن و سندباد» بر مطالعه این کتاب به ویژه از سوی کودکان و نوجوانان تأکید کرده است؛ از این رو مسابقه کتابخوانی از سوی شهر کتاب مشهد درنظر گرفته شده که ۵ شهریورماه برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقه ویژه نوجوانان زیر ۱۸ سال است و به صورت کتبی و با پاسخگویی به ۵ سؤال تستی در محل شهر کتاب مشهد برگزار می‌شود. در این راستا جوایزی شامل ربع سکه بهار آزادی، تسهیلات خرید ۲۰۰ هزار تومانی و تسهیلات خرید ۱۰۰ هزار تومانی به نفرات اول تا سوم اهدا می‌شود.
بالاپژوه با بیان اینکه علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقه تا ۴ شهریورماه فرصت دارند، گفت: در این مسابقه محمد میرکیانی، نویسنده اثر حضور یافته و پس از مسابقه، جشن امضای کتاب برگزار می‌شود، همچنین نویسنده بخش‌هایی از کتاب را برای حاضران بازخوانی می‌کند.
مدیر شهر کتاب مشهد یادآور شد: در حال حاضر ایام فراغت نوجوانان فرصت مناسبی است تا بخشی از اوقات خود را به مطالعه اختصاص دهند و این مسابقه نیز در همین راستا برگزار می‌شود. علاوه بر این شهر کتاب مشهد، هر ماه نشست‌های نقد، امضا و رونمایی کتاب برگزار می‌کند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.