فراخوان مسابقه عکاسی از بقاع متبرکه شهرستان رودسر

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس خوبرو، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر و املش در گفت‌وگو از برگزاری مسابقه عکاسی از امامزادگان این شهرستان خبرداد و اظهار کرد: مسابقه عکاسی از امامزادگان شهرستان‌های رودسر و املش با هدف معرفی و شناسایی بقاع متبرکه و آشنایی بیشتر جوانان بویژه هنرمندان عرصه عکاسی با بسترهای مناسب و موجود در بقاع متبرکه، برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مسابقه عکاسی از بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان در دو بخش برگزار می‌شود، افزود: مسابقه عکاسی از بقاع متبرکه و امامزادگان در دو بخش حرفه‌ای با دوربین عکاسی و غیرحرفه‌ای با تلفن همراه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام خوبرو با بیان اینکه شرکت در مسابقه برای تمام افراد آزاد است، گفت: مهلت ارسال آثار به این دبیرخانه ۱۰ مردادماه جاری است و به ۱۰ نفر از برگزیدگان جوایز ارزشمندی در ایام دهه کرامت و مراسم تکریم از امامزادگان، اهدا خواهد شد.
رئیس اوقاف شهرستان‌های رودسر و املش یادآور شد: نماز و نیایش، نیازها و توسل، دعاخوانی، خانواده و کودکان، نشاط و آرامش، نذورات، گنبد، گلدسته و ضریح از جمله موضوعات مسابقه عکاسی از امامزادگان است.
وی یادآور شد: عکس‌های حرفه‌ای به آدرس دبیرخانه مسابقه عکاسی واقع در شهرستان رودسر، خیابان شهدا، اداره اوقاف و امور خیریه رودسر ارسال شود؛ عکس‌های غیرحرفه‌ای نیز توسط موبایل به شماره تلگرام ۰۹۱۱۸۱۸۰۵۵۱ ارسال گردد.
به گزارش ایکنا، شهرستان‌ رودسر و املش ۱۸۶ بقعه متبرکه دارد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.