فراخوان دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از ذاکرنیوز از شهرکرد؛ دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای «تمدار بیت» در راستای سیاست های راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهتمام به پاسداشت و ارتقای ادبیات گویشی و بومی در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، از سوی معاونت فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل برگزار می شود.

شاعران 6 استان اصفهان، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، فارس، ایلام و چهارمحال و بختیاری در این جشنواره شرکت می کنند.

این جشنواره در 2 بخش برگزار می شود که بخش «آیینی» با اولویت موضوعات انتظار، فرهنگ ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، امام رضا (ع)، و اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، و بخش «آزاد» با اولویت آداب و سنن اقوام، در همه قالب ها می باشد.

شرکت در جشنواره برای تمامی هنرمندان آزاد است.

هر هنرمند فقط می تواند با ارسال ٣ اثر در یکی از 2 بخش حشنواره شرکت کند که جمعاً ٦ نفر حائز رتبه خواهند شد.

آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در جشنواره، چهارشنبه ٤ شهریور، بازبینی و داوری آثار، چهارشنبه ١١ شهریور و اختتامیه جشنواره نیز چهارشنبه ٢٤ شهریور ماه سال جاری اعلام شده است.

جایزه نفرات اول در هر بخش هم تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 4 میلیون ریال، نفرات دوم؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 3 میلیون و 500 هزار ریال، و نفرات سوم؛ لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ 3 میلیون ریال خواهد بود.

علاقمندان آثار خود را برای شرکت در جشنواره به نشانی استان چهارمحال و بختیاری ـ اردل ـ خیابان علامه طباطبایی ـ مجتمع فرهنگی هنری مهرگان ـ دبیرخانه دائمی شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت یا از طریق پست الکترونیک chb.ardal@farhangmail.ir ارسال کنند.

همچنین نشانی اینترنتی chb.farhang.gov.ir و شماره تلفن ٠٣٨٣٤٣٤٣٨٠٠ برای کسب اطلاعات بیشتر اعلام شده است.

اردل (مرکز شهرستان اردل) در فاصله 95 کیلومتری جنوب غربی شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.