شب شعر «خورشید هشتم» در یزد برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»؛محسن محمدی‌ پناه در گفتگو با ذاکرنیوز اظهار داشت: شب شعر «خورشید هشتم» ۱۹ مردادماه با حضور خادمان حرم رضوی و شاعران در یزد برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این دومین دوره از شب شعر رضوی است که همزمان با نهمین جشنواره زیر سایه خورشید با حضور خادمان بارگاه رضوی، جمعی از شاعران کشوری و استانی و مداحان در فرهنگسرای غدیر یزد برگزار می شود.

محمدی پناه افزود: در این محفل معنوی و ادبی تعدادی از شاعران به قرائت آثار خود را در مدح و منقبت حضرت ثامن الحجج(ع) و ائمه اطهار (ع) می‌پردازند ضمن اینکه مداحان و ذاکران اهل بیت (ع) نیز در وصف آن حضرت مدیحه سرایی و مولودی‌ خوانی می‌کنند.

وی یادآور شد: شب شعر «خورشید هشتم» با همکاری حوزه هنری استان، کانون فرهنگی هنری ولاء و انجمن شعر «مع الحسین (ع) » سه شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ در فرهنگسرای غدیر واقع در بلوار دانشجو، جنب پارک شادی برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.