دومین جشنواره ادبی نذر شعر

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اکبر بختیاری دبیر اجرایی دومین جشنواره ادبی «نذر شعر» با اشاره به استقبال شاعران و علاقه‌مندان به ادبیات دینی از جشنواره ادبی نذر شعر گفت: به فاصله چند روز پس از اعلام فراخوان دومین جشنواره ادبی نذر شعر، آثار زیادی از شهرهای مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و تاکنون به بیش از ۴۰۰ اثر رسیده است.
وی اظهار داشت: این جشنواره به مناسبت دهه کرامت و باهدف ترویج و احیای شعر آیینی و تجلیل از مقام شامخ اهل‌بیت (ع) به زبان فاخر شعر برگزار و در اختتامیه آن  از شاعران آیینی برگزیده تجلیل می‌شود.
بختیاری افزود: از تمامی دوستداران اهل‌بیت(ع) دعوت می‌شود اشعاری که در ستایش حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) سروده‌اند را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا پس از داوری و انتخاب در قالب مجموعه‌ای منتشر شود.
رییس فرهنگسرای خاتم (ص) گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره ادبی «نذر شعر» می‌توانند با موضوع بزرگداشت مقام والای حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) آثار خود را تا ۳۰مردادماه در قالب اشعار به‌صورت آزاد از طریق ارسال به ایمیل  farhangsarayekhatam@yahoo.com، مراجعه به سایت فرهنگسرای خاتم (ص) به نشانی khatam.farhangsara.ir، مراجعه حضوری یا تماس با شماره ۶۶۲۰۷۰۶۸  ارائه کنند.
وی افزود: آثار ارسالی به این جشنواره تا تاریخ ۳۰ مرداد تجمیع و پس از داوری در مراسم اختتامیه با اعلام قبلی و با حضور اکثریت شعرا برگزار و به  نفرات اول تا هشتم این جشنواره نیز هدایایی به‌رسم یادبود اهدا می‌شود.
 مجموعه  اشعار برگزیده نخستین دوره جشنواره ادبی نذر شعر در سه بخش سنتی، شعر نو و شعر کودک در خردادماه امسال به چاپ رسید و در نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر شهر تهران رونمایی شد.
نخستین جشنواره ادبی نذر شعر سال گذشته همزمان با زادروز ولادت حضرت امام رضا (ع) با داوری بیش از ۶۰۰ اثر و معرفی و تقدیر از ۲۳ شاعر برگزیده رضوی از سراسر کشور برگزار شد و عمده اشعار ارسالی به دبیرخانه جشنواره نیز از استان‌ها و شهرستان‌ها بود.
دبیرخانه دومین جشنواره ادبی «نذر شعر» در فرهنگسرای خاتم (ص) به نشانی یافت‌آباد، خیابان حیدری جنوبی، خیابان شهید پژاند، تا ۳۰ مرداد آماده دریافت آثار شاعران است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۲۰۷۰۶۸ تماس بگیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.