جشنواره نگین مهربانی در فرهنگسرای کار

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت  معصومه (س) و امام رضا (ع) و بزرگداشت ایام مبارک دهه کرامت و در راستای اهداف سازمانی و برنامه‌های جشنواره تابستانی ۹۵ برنامه «جشنواره نگین مهربانی» در قالب مسابقه و در رشته‌ها و بخش‌های متنوع خاطره‌نویسی، نقاشی، دل نوشته و شعر با رویکردها و محورهای عفاف و حجاب، سیره زندگی امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، خاطرات زیارت ائمه معصومین (ع) برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد. رشته نقاشی ویژه گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال است.
افراد علاقه‌مند می‌توانند آثار خود را در رشته‌های اعلام‌شده  تا ۲۳ مردادماه به دبیرخانه  این جشنواره ارسال کنند.
در پایان و پس از جمع‌آوری آثار رسیده،  بررسی‌ها و داوری لازم انجام‌شده و به برگزیدگان  جشنواره  جوایزی به رسم یاد بود اعطا می‌گردد.
دبیرخانه جشنواره در بزرگراه یادگار امام (ره) جنوب، تقاطع هاشم، یلاک ۷۶، طبقه سوم واقع‌شده و شماره تلفن: ۶۶۰۲۹۰۶۰ واحد فرهنگی فرهنگسرا  نیز پاسخگوی سؤالات شرکت‌کنندگان خواهد بود.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.