توزیع فراخوان جشنواره وبلاگ نویسی جهادمجازی در کانون های مساجد مازندران

0

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل ازخبرگزاری شبستان: مسئول ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران از توزیع فراخوان جشنواره وبلاگ نویسی جهادمجازی در کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: آخرین مهلت شرکت در این جشنواره ۳۰مرداد جاری تعیین شده است.

محمدفوقی، مسئول ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران امروز(۱۰مرداد) در گفتگوبا خبرنگار ساری با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره های متنوع با موضوعات مطابق با سلایق نسل جوان جهت غنی سازی اوقات فراغت این قشر عنوان داشت: در طول سال به همت ستادعالی مساجد کشور جشنواره های فرهنگی هنری بصورت ملی و استانی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه عمدتا میزبانی این جشنواره ها به دبیرخانه های استانی برون سپاری می شود،  گفت: همچنین بسیاری از برنامه های در این بخش از اقبال عمومی فعالان مسجدی برخوردار است.

فوقی به اهتمام اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران برای حضور فعال در جشنواره های مناسبتی و موضوعی ستادعالی مساجد کشور اشاره کرد و از توزیع فراخوان جشنواره وبلاگ نویسی جهاد مجازی در بین یکهزار و ۵۰کانون فرهنگی هنری استان خبر داد.

وی با بیان اینکه بسیاری از کانون های مساجد استان وبلاگ های بروز و متنوع را در بستر مسجد طراحی و بارگذاری نمودند، اظهار داشت: جشنواره وبلاگ نویسی جهادمجازی به میزبانی دبیرخانه کانون های مساجد اصفهان در حال برگزاری است.

فوقی یادآورشد: بررسی نقش وجودی حضرت امام رضا(علیه السلام) در فرهنگ شیعی ایران و دهه کرامت، نقش مساجد در سبک زندگی اجتماعی، عفاف و حجاب، گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان سازی اقتصادمقاومتی، نامه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به جوانان غرب، گفتمان هویت و کرامت زن مسلمان، نماز ستون دین، نقد و هدایت فعالیت های فرهنگی هنری و اجتماعی، فعالیت های کانون محور نظیر اوقات فراغت-خانه های نور-فعالیت های تربیتی و… مهمترین بخش های این جشنواره است.

وی ادامه داد: همچنین اقتصادمقاومتی اقدام و عمل(راهکارهای عملی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی) بخش ویژه این جشنواره اعلام شده است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران گفت: علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند تا پایان ۳۰مردادماه جاری به نشانی اینترنتی www.jashnvarejahad.irمراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.