برگزاری مسابقه کتابخوانی راهکارهای مبارزه با جنگ نرم در ساوجبلاغ

0
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوجبلاغ از برگزاری مسابقه کتابخوانی راهکارهای مبارزه با جنگ نرم در این شهرستان خبرداد و گفت: مهم‌ترین هدف برگزاری این مسابقه، ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه است.
حسین زودبین، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوجبلاغ  در گفت و گو با به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از البرز، اظهارکرد: در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در این شهرستان مسابقه کتابخوانی از سری کتاب‌های پیامبرشناسی ٦ و راهکارهای مبارزه با جنگ نرم طراحی و توزیع شده است.
وی افزود: در این خصوص تعدادی سوال تخصصی طراحی و در قالب برگه سوال و پاسخ نامه تهیه و در بین ادارات و نمازگزاران مساجد توزیع شد.
این مسئول بیان کرد: تا کنون بیش از ٢٤٠ پاسخ نامه به دبیرخانه مسابقه ارسال شده و مهلت ارسال آثار این دوره تا ٢٣ مرداد روز مقاومت اسلامی است.
زودبین در پایان گفت: این مسابقه‌ها در طول سال به صورت مستمر از مجموعه کتاب‌های پیامبرشناسی برگزار می‌شود و به برندگان نیز در نمازهای جمعه جوایزی اهدا خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.