برگزاری مسابقه کتابخوانی در فضای مجازی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری برنا از سمنان، مهدی جمال مدیرکل کانون پرورش فکری سمنان از راه‌اندازی کانال تلگرامی «یار مهریان» با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و استفاده بهینه از فضای مجازی خبر داد.

مدیرکل کانون پرورش فکری سمنان اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال‌های اخیر موضوع تهاجم فرهنگی از سوی دشمن قوت گرفته و سعی شده تا تفکر نسل نوجوان و آینده‌ساز را به سمت و سوی خود سوق دهند، نیاز داریم تا بیش از گذشته، آرمان‌ها و اهداف انقلاب را در جامعه روشن و تبیین کنیم.

جمال در ادامه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده درست از فضای مجازی خاطرنشان کرد: فرهنگ، محوری‌ترین برگ هویتی یک ملت به‌شمار می‌رود و یکی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی، اهمیت دادن به کتاب، کتاب‌خوانی و به‌ویژه ترویج مطالعه در جامعه میان جوانان و نوجوانان است.

مدیرکل کانون پرورش فکری سمنان با توجه به برگزاری نخستین مسابقه کتاب‌خوانی در مردادماه سال جاری گفت: این مسابقه با اطلاع‌رسانی در شبکه‌های اجتماعی و از طریق کانال تلگرام، مخاطب جذب می‌کند و برای شرکت در این مسابقه، هیچ رده سنی در نظر گرفته نشده و تمام افراد علاقمند می‌توانند حضور پیدا کنند.

جمال همچنین یادآور شد: کتاب «گردان قاطرچی‌ها» به‌صورت pdf  در کانال گذاشته شده تا دسترسی کاربران راحت باشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری سمنان در پایان تصریح کرد: این رمان را که داود امیریان نوشته و فضای آن طنزآمیز است، بخشی از ابعاد حماسه‌های رزمندگان غیور دفاع مقدس را در قالبی جدید بیان می‌کند و همین فضای جذاب برای نوجوانان موشکافی می‌شود و امید است با اجرای این طرح گامی مؤثر در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برداریم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.