برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز از نیمه دوم شهریورماه

0

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس از برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز از نیمه دوم شهریورماه خبر داد.

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت‌الاسلام علی سقاچی گفت: مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب شیوه‌های دعوت به نماز، اثر حجت‌الاسلام قرائتی، از پانزدهم شهریورماه تا پایان آذرماه همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار می‌‌شود.

وی با بیان اینکه علاقمندان گروه سنی بالای ۱۵ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، افزود: شرکت کنندگان می‌توانند کتاب شیوه‌های دعوت به نماز را با پنجاه درصد تخفیف و به قیمت ۲۷ هزار و ۵۰۰ ریال از ستادهای اقامه نماز سراسر استان فارس دریافت کنند.

سقاچی خواستار اطلاع رسانی توسط ائمه جماعات، دبیران اقامه نماز ادارات، رسانه‌ها و … پیرامون برگزاری این رقابت معنوی شد و گفت: پس از پایان مهلت ثبت نام به برگزیدگان جوایز ارزشمندی از سوی ستاد اقامه نماز کشور تعلق خواهد گرفت.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاع از نحوه برگزاری مسابقه نماز به نشانی اینترنتی fars.namaz.ir و نشانی تلگرام farsnamaz@ مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.