برگزاری مسابقه کتابخوانی در فرهنگسرای بانو

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازصدای قزوین – این مسابقه کتابخوانی با هدف هدف ترویج فرهنگ مقاومت و آشنایی شهروندان به ویژه نسل جوان با سیره عملی حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی در برنامه کاری این سازمان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش؛ علاقمندان به شرکت در این مسابقه برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه می‌توانند با واحد کتابخانه فرهنگسرای بانو حضرت زهرا (س)، واقع در چهار راه نوروزیان، جنب  بوستان هشت بهشت مراجعه کنند، مهلت شرکت در این مسابقه تا ۲۸ مرداد ماه است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.