برگزاری مسابقات قرآن کریم در ۴۰ حوزه قضایی فارس

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از صدا و سیما؛ این مسابقات با حضور بیش از هزار داوطلب از حوزه های قضایی استان فارس و خانواده آنان در ۵ رشته برگزار شد.
معاون فرهنگی دادگستری فارس با بیان این که تعداد شرکت کنندگان در مسابقات امسال ۶۷ درصد افزایش داشته است از برگزیده شدن ۴۲۰ تن از برترین های این مسابقات و شرکت در مرحله استانی خبر داد و گفت: نتایج اولیه این مسابقات اواسط مرداد ماه ۱۳۹۵ اعلام می شود.
امسال علاوه بر رشته های قرائت، ترتیل، حفظ و درک مفاهیم و تفسیر، رشته حفظ موضوعی به همراه ترجمه آیات و حفظ یک و دو جزء قرآن کریم ویژه فرزندان زیر ۱۶ نیز به این دوره از مسابقات اضافه شده است .
برگزیدگان در مراحل منطقه ای و سپس کشوری رقابت می کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.