برگزاری ویژه برنامه های دهه ی کرامت در منطقه ۲۱

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازخبرگزاری آریا-شهردار منطقه ۲۱ از آغاز فعالیت های فرهنگی و مذهبی مرتبط با سیره و سنت ائمه معصومین (ع) همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه ( س ) و ولادت امام رضا ( ع ) و دهه ی کرامت به منظور اشاعه و ترویج اندیشه های منور رضوی در سطح مساجد و بوستان های این منطقه خبر داد .
به گزارش خبرگزاری آریا،دکتر بافرانی شهردار این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت : ویژه برنامه های دهه ی کرامت در سطح مساجد و بوستان های منطقه در قالب جشن ، نمایشگاه عکس ، خوشنویسی ، مسابقه و تورهای گردشگری با مشارکت شهروندان منطقه در حال اجرا است .
بافرانی با توجه و تاکید بر جنبه مردمی و خودجوش بودن جشن های دهه کرامت و مشارکت جمعی شهروندان با معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه افزود : در برنامه های پیش بینی شده ی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه تاکید ویژه بر سیره ی عملی امام رضا ( ع ) و حضرت معصومه ( س ) در راستای ترویج سبک زندگی اسلامی – ایرانی در راس همه اقدامات قرار گرفته که تبلیغ و تقویت مهارت های زندگی با تاکید بر جنبه های زیبایی شناختی سیره و سنت رضوی بر اهمیت اجرای دقیق برنامه های فرهنگی و ترویجی در این ایام فرخنده می افزاید .
شایان ذکر است ؛ ویژه برنامه های دهه کرامت از ۱۴ لغایت ۲۴ مرداد در فاصله بین اول ذی القعده سالروز میلاد حضرت معصومه ( س ) تا ۱۱ ذی القعده سالروز میلاد حضرت امام رضا ( ع ) در مساجد و بوستان های منتخب منطقه ۲۱ برگزار می‌شود .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.