اعلام فراخوان دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه‌ای «تمدار بیت» در چهارمحال‌وبختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش خبرگزاری خبرانلاین چهارمحال و بختیاری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ، جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز (٢٠ مرداد) گفت: معاونت فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با همکاری انجمن ادبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در راستای سیاست های راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهتمام به پاسداشت و ارتقای ادبیات گویشی و بومی در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت را برگزار می کند.

وی بابیان اینکه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در چهارمحال و بختیاری میزبان این جشنواره است ابراز کرد: استان های اصفهان، خوزستان، بوشهر، کهگلویه و بویراحمد، لرستان، فارس، ایلام و چهارمحال و بختیاری در دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت حضور دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری به موضوعات جشنواره اشاره کرد و گفت: آئینی با اولویت (انتظار، فرهنگ ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، امام رضا (علیه السلام)، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) و آزاد با اولویت (آداب و سنن اقوام) از موضوعات دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت در چهارمحال و بختیاری است.

کارگران به شرایط شرکت در دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت اشاره کرد و افزود: ارسال سه اثر از ٢ بخش از هر هنرمند، شرکت در جشنواره برای تمامی هنرمندان آزاد است و آثار در ٢ بخش داوری و جمعا شش نفر حائز رتبه می شوند.

این مقام مسئول آخرین مهلت ارسال آثار را ٤شهریور سال جاری عنوان کرد و گفت: دهمین جشنواره شعر گویشی منطقه ای تمدار بیت ٢٤ شهریور سال جاری در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان اردل برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.