اختتامیه مسابقه عکس سلفی “من و دوست اربعینی ام”

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای انقلاب اسلامی، در این آیین که شنبه 23 مرداد با اجرای علی ضیاء و با حضور خادمان حرم رضوی و چهره های فرهنگی و هنری همچون حمید رضا برقعی، شاعر، هادی مقدم دوست، نویسنده و کارگردان، امید مهدی نژاد، شاعر، نویسنده و طنز پرداز، محمد رضا شفیعی، تهیه کننده سینما و تلویزیون، وحید چاووش، مستند ساز، مجید خسرو انجم، طراح و کاریکاتوریست و مرتضی درخشان، فعال فضای مجازی به همراه جمعی از شرکت کنندگان در پیاده روی اربعین برگزار می شود، برگزیدگان مسابقه عکس سلفی «من و دوست اربعینی ام» معرفی و از آنها تقدیر می گردد.

پیش از این شرکت کنندگان با ارسال عکس های خود در قالب کمپین “عشاق الحسین(ع)”، عکس سلفی خود با زائرین اربعین و میزبانان عراقی را برای شرکت دراین مسابقه ارسال کرده بودند و فرهنگسرای انقلاب اسلامی عکس های دریافت شده را در صفحه اینستاگرام عشاق الحسین(ع) به نمایش گذاشت.

در این مراسم حمید رضا برقعی، شاعر آیینی به شعر خوانی می پردازد و گروه سرود “نسیم قدر” به اجرای آثاری در مدح حضرت رضا(ع)، اربعین و مدافعان حرم می پردازد. سید علی ضیاء، مجری تلویزیون اجرای این برنامه را به عهده خواهد داشت.

در بخش دیگری از این مراسم خادمان رضوی همراه با پرچم مقدس آستان مقدس امام رضا (ع) در این آیین حضور خواهند داشت و از میهمانان با نمک متبرک پذیرایی می کنند.

میهمانان این برنامه با شای عراقی و به سبک اربعین حسینی پذیرایی می شوند.

رونمایی از هدیه ویژه شرکت کنندگان در مسابقه عکس سلفی «من و دوست اربعینی‌ام» به آستان مقدس حضرت اباعبدالله و نماینده سفارت عراق بخش دیگری از این برنامه خواهد بود.

در پایان با قرائت بیانیه هیات داوران، از برگزیدگان بخش مردمی و برگزیدگان داوری این مسابقه تقدیر خواهد شد. در حاشیه این برنامه می‌توانید گوشه ای از تصاویر این کمپین را در قالب نمایشگاه عکس ببینید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.