سلسله مسابقه امیرکلام

0

به گزارش «فارسی مچ» سلسله مسابقه امیرکلام با محوریت نهج البلاغه در باشگاه مبشران غدیر ( هر ۱۵ روز یکبار ) برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل  از روابط ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد، مسابقه امیر کلام که با طرح سئوال از خطبه‌های نهج‌البلاغه برگزار می‌‌شود،‌ در ششمین مرحله خود متن نامه ۳۱‌ از نهج البلاغه را پیش روی علاقمندان قرار می‌دهد.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت مبشر غدیر به نشانی www.mobasherghadir.ir یا عضویت در کانال @mobasherghadir برای شرکت در این مسابقه اقدام کرده و ضمن شرکت در مسابقه امتیاز دریافت کنند.
در قالب طرح امیر کلام، هر ۱۵ روز یک مسابقه برگزار می‌شود که برای شرکت‌کنندگان در هر مسابقه یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود و در پایان با توجه به مجموع امتیازات، شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
شرکت در این مسابقات کاملا رایگان بوده و هر مسابقه نیز شش برنده خواهد داشت که به شرکت‌کنندگان این مسابقات در هر مرحله به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اعطا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.