مسابقه نیایش آگاهانه

0

به گزارش «فارسی مچ» ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی مسابقه نیایش آگاهانه ویژه ماه مبارک رمضان ۱۳۹۵ را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ بمنظور استفاده بهینه از فضای مجازی و دانش افزایی عموم جامعه پیرامون توسعه و ترویج فرهنگ نماز مسابقه نیایش آگاهانه ویژه ماه مبارک رمضان بمدت ۳۰ روز هر روز یک سوال برگزار می گردد.

 ستاد اقامه نماز استان در راه افزایش آگاهی دینی جامعه،  اقدام به برگزاری این مسابقه نموده بطوری که هر روز یک متن در قالب سئوال و جواب در پورتال ستاد اقامه نماز استان به آدرس www.safiresobh.com قرار خواهد گرفت و مخاطبین می توانند با مطالعه آن به سئوال پاسخ داده و در این مسابقه شرکت نمایند.

ضمناً شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند علاوه بر پاسخ مسابقه هر روز با مراجعه به آرشیو سوالات روزهای گذشته به سوالات روز های قبل نیز پاسخ دهند.

همچنین علاقمندان شرکت در مسابقه بصورت پیامکی می توانند پاسخ را بصورت(شماره مسابقه – گزینه صحیح) مانند (۱-ج) به سامانه پیامکی ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی به شماره ۳۰۰۰۸۶۲۸۰۵۱۱ پیامک نمایند.

از برندگان با اهداء جوایز ارزشمند تقدیر به عمل خواهد آمد.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code