اختصاصی فارسی مچ؛
تمدید جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی

0

به گزارش «فارسی مچ» روابط عمومی بانک مسکن از تمدید جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی سیستم بانکی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ روابط عمومی بانک مسکن از برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی بانکی با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی در حوزه بانکی ایران و تشویق جامعه بانکی کشور به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارت های دیجیتالی و آموزش و بهره برداری عمومی از خدمات بانکداری الکترونیک خبرداد.


به گزارش روابط عمومی بانک مسکن این جشنواره با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در حوزه بانکی در ایران،ارائه و معرفی وبلاگ های برتر و نمونه از نظر استانداردهای فنی و محتوایی در حوزه بانکی در ایران،معرفی فعالان در شبکه های اجتماعی مجازی،توسعه فرهنگ استفاده از امکانات محیط اینترنت در بین کارکنان بانک ها و عموم مردم در راستای تربیت شهروندان الکترونیک،گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی و حضور در فضای مجازی در زمینه های تخصصی، تحلیلی و نقد در حوزه بانکی و بانکداری،تولید محتوای تخصصی مرتبط در فضای مجازی و بالابردن مهارت های دیجیتالی کارکنان بانکی در جهت رسیدن به اهداف روابط عمومی الکترونیک برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، در این جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی کارکنان بانک های دولتی و خصوصی ایران در ۶ بخش و دو گروه وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی با موضوعات بانکی،اقتصادی،مدیریت،روابط عمومی،بازاریابی و بانکداری الکترونیک با هم به رقابت می پردازند
بر این اساس کارکنان سیستم بانکی تا ۱۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت بانک مسکن به نشانی www.bank-maskan.ir جهت شرکت در این جشنواره ثبت نام کنند.
شایان ذکر است زمان بررسی آثار برتر بعد از اتمام مهلت ارسال آثار بوده و در هفته ارتباطات و طی مراسم اختتامیه جوایز برندگان اهدا می شود.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزییات و شرایط شرکت در این جشنواره می توانند به سایت بانک مسکن به ادرس www.bank-maskan.ir مراجعه کنند و یا در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوالی در این خصوص می توانند با ستاد جشنواره با شماره تلفن ۱۴-۸۲۹۳۲۱۱۱-۰۲۱ مطرح نمایند.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید