اختصاصی فارسی مچ؛
مسابقه دانشمند فردا

0

به گزارش «فارسی مچ» شبکه اجتماعی و مرکز یادگیری تبیان، در یک اقدام مشترک و هماهنگ، مسابقه ای بزرگ و مخصوص دانش آموزان شرکت کننده در پروژه های دانش آموزی تبیان را برگزار می نمایند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ پس از برگزاری چندین دوره موفق پروژه های دانش آموزی تبیان و در آستانه برگزاری یازدهمین دوره این برنامه، از تمام دانش آموزان شرکت کننده در پروژه های دانش آموزی تبیان، برای شرکت در یک مسابقه ویژه با جوایز بسیار نفیس دعوت می کنیم.
دانش آموزانی که در یازدهمین دوره پروژه های دانش آموزی تبیان شرکت کرده اند، به هوش و به گوش باشند که این مسابقه ویژه که در بستر شبکه اجتماعی تبیان اجرا می شود، در قالب های متعدد و مختلفی، میزبان دریافت و انتشار آثار خلاقانه پیرامون یازدهمین دوره پروژه های دانش آموزی تبیان خواهد بود.

 

** قالب های شرکت در مسابقه:
– عکس

– فیلم
– خاطره
– دل نوشته
* چند پیشنهاد برای ارسال آثار: دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره می توانند از مراحل آماده سازی و طراحی پروژه خود، تصویر و فیلم تهیه کنند؛ خاطرات، اتفاقات و حواشی جشنواره پروژه های دانش آموزی را ثبت و ماندگار کنند و یا دل نوشته هایشان را از لحظه حرکت به سوی جشنواره تا انتهای زمان آن، به رشته نگارش یا تصویر درآورند.
 
** جوایز مسابقه:

نفر اول

دو میلیون ریال

نفر دوم

یک میلیون ریال

نفر سوم

یک میلیون ریال

نفر چهارم

یک میلیون ریال

نفر پنجم

یک میلیون ریال

 

** شرایط مسابقه:
– آثار ارسالی باید پیرامون یازدهمین دوره پروژه های دانش آموزی تبیان باشند.
– آثار ارسالی باید در شبکه اجتماعی تبیان منتشر شوند. اگر تاکنون عضو شبکه اجتماعی تبیان نبوده اید، از اینجا به جمع کاربران ما بپیوندید.
– فراموش نکنید که مطالب خود در شبکه اجتماعی تبیان را حتماً با برچسب #دانشمند_فردا علامت گذاری نمایید تا تمام مطالب ارسالی شما دیده شوند.
– شرکت کنندگان مسابقه در صورت برنده شدن، می بایست جهت دریافت جوایز، عضویت اولیه خود را نهایی کنند.

 

** زمان شرکت در مسابقه:

تا پایان روز نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

 

** داوری مسابقه:
داوری این مسابقه، به طور کامل توسط کاربران شبکه اجتماعی تبیان صورت می پذیرد و هر کدام از مطالب که بیشترین پسند را از سوی کاربران دریافت کنند، برگزیده و منتخب مسابقه خواهند بود. دانش آموزان می توانند برای معرفی آثار ارسالی خود و افزایش احتمال برگزیده شدن، از دیگر دانش آموزان و دوستان خود برای عضویت در شبکه اجتماعی و ثبت رأی، دعوت کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.