تمدید کنگره شعر آئینه نبی(ص)

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ دبیر نهمین کنگره شعر آئینه نبی (ص) گرامیداشت مقام والای حضرت علی اکبر (ع)، از تمدید مهلت ارسال آثار به این کنگره خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ «احمد ابراهیمی» با اشاره به استقبال چشمگیر شاعران جوان و درخواست‌ها برای تمدید مهلت ارسال آثار به این کنگره گفت: «شورای سیاست‌گذاری این جایزه ادبی، مهلت ارسال آثار به کنگره را تا پنجم اردیبهشت‌ماه تمدید کرده است.»

ابراهیمی افزود: این جشنواره در دو بخش اصلی و بخش جنبی برگزار خواهد شد. بخش اصلی، اختصاص به اشعار جدید شاعران جوان کشور با موضوع تبیین ابعاد آسمانی شخصیت سترگ و ارجمند حضرت علی‌اکبر علیه‌السلام خواهد داشت. ضمن آن‌که در بخش جنبی این جایزه ادبی نیز اشعار جدید (تک اثر) شاعران جوان با رویکرد آیینی و مذهبی و ارزش‌های والای آیینی و مذهبی برگزار خواهد شد و شاعران برگزیده دعوت، تقدیر و تکریم خواهند شد.

به گفته ابراهیمی، جایزه ادبی شعر آئینه نبی (ص)، گرامیداشت مقام والای حضرت علی‌اکبر علیه‌السلام، همه‌ساله به‌صورت کاملاً مردمی و بدون کمک نهادهای دولتی برگزارشده و شاعران سراسر کشور، طی حضور در شهرستان مرودشت و برگزاری مراسمی ویژه، در این کنگره به شعرخوانی خواهند پرداخت.

 نهمین دوره جایزه ادبی حضرت علی‌اکبر (ع)، ۲۹ اردیبهشت‌ماه، همزمان با سالروز ولادت ایشان در شهرستان مرودشت استان فارس برگزار خواهد شد.

شاعران جوان کشور می‌توانند برای ارائه اثر خود به این جشنواره و آگاهی از شرایط حضور در آن تا پایان روز پنجم اردیبهشت‌ماه، به وبلاگ اختصاصی این جشنواره مراجعه کنند.

 

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.