اختصاصی فارسی مچ؛
تمدید جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی

0

به گزارش «فارسی مچ» روابط عمومی بانک مسکن از تمدید جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی سیستم بانکی خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ روابط عمومی بانک مسکن از برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی بانکی با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی در حوزه بانکی ایران و تشویق جامعه بانکی کشور به تعامل در محیط آنلاین و کسب مهارت های دیجیتالی و آموزش و بهره برداری عمومی از خدمات بانکداری الکترونیک خبرداد.


به گزارش روابط عمومی بانک مسکن این جشنواره با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف تبیین اهمیت و کارکردهای وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی در حوزه بانکی در ایران،ارائه و معرفی وبلاگ های برتر و نمونه از نظر استانداردهای فنی و محتوایی در حوزه بانکی در ایران،معرفی فعالان در شبکه های اجتماعی مجازی،توسعه فرهنگ استفاده از امکانات محیط اینترنت در بین کارکنان بانک ها و عموم مردم در راستای تربیت شهروندان الکترونیک،گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی و حضور در فضای مجازی در زمینه های تخصصی، تحلیلی و نقد در حوزه بانکی و بانکداری،تولید محتوای تخصصی مرتبط در فضای مجازی و بالابردن مهارت های دیجیتالی کارکنان بانکی در جهت رسیدن به اهداف روابط عمومی الکترونیک برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، در این جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی کارکنان بانک های دولتی و خصوصی ایران در ۶ بخش و دو گروه وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی با موضوعات بانکی،اقتصادی،مدیریت،روابط عمومی،بازاریابی و بانکداری الکترونیک با هم به رقابت می پردازند
بر این اساس کارکنان سیستم بانکی تا ۱۵ اردیبهشت ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت بانک مسکن به نشانی www.bank-maskan.ir جهت شرکت در این جشنواره ثبت نام کنند.
شایان ذکر است زمان بررسی آثار برتر بعد از اتمام مهلت ارسال آثار بوده و در هفته ارتباطات و طی مراسم اختتامیه جوایز برندگان اهدا می شود.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جزییات و شرایط شرکت در این جشنواره می توانند به سایت بانک مسکن به ادرس www.bank-maskan.ir مراجعه کنند و یا در صورت وجود هر گونه ابهام یا سوالی در این خصوص می توانند با ستاد جشنواره با شماره تلفن ۱۴-۸۲۹۳۲۱۱۱-۰۲۱ مطرح نمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.