نهمین جشنواره بین‌المللی هشتمین خورشید ولایت

2

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت صدا و سیمای خراسان رضوی؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بین‌المللی هشتمین خورشید ولایت، ۲۰ فروردین ۹۵ اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی امروز گفت: نهمین جشنواره بین‌المللی هشتمین خورشید ولایت با محوریت امام رضا(ع)، معرفت، زیارت ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور و فارسی‌‌زبانان خارج از کشور در چهار دوره تحصیلی، دوره سه ساله اول ابتدایی، دوره سه ساله دوم ابتدایی، دوره سه ساله متوسطه اول، دوره سه ساله متوسطه دوم در ۱۰ رشته برگزار می‌شود.

فخریان افزود: رشته‌های عکاسی، فیلم کوتاه، شعر، داستان، دلنوشته، سرود، وبلاگ نویسی، خوشنویسی و نقاشی ویژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوره اول و دوم این جشنواره و خط تحریری، دلنوشته و نقاشی نیز از رشته‌های دوره ابتدایی به شمار می‌رود.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی ادامه داد: همچنین دانش‌آموزان خارج از کشور می توانند در رشته‌های دلنوشته، داستان، شعر و وبلاگ‌نویسی و فرهنگیان نیز می‌توانند در دو رشته شعر و دلنوشته با هم رقابت کنند.
او گفت: علاقمندان می‌توانند برای مطالعه آئین‌نامه اجرایی و اطلاع از شرایط شرکت در جشنواره به نشانی bonyadfarhangi.aqr.ir مراجعه کنند؛ همچنین پست الکترونیک khorshidevelayat@aqr.ir نیز در دسترس مخاطبان خواهد بود.
شرکت کنندگان همچنین می توانند آثار خود را تا ۲۰ فروردین سال آینده به دبیرخانه این جشنواره به نشانی مشهد مقدس، خیابان خواجه ربیع ۲۵، نبش رضوان ۵، مجتمع علمی ـ فرهنگی(پژوهشسرا) امام رضا(ع) ارسال کنند و یا با شماره تلفن۰۵۱-۳۷۴۲۷۵۹۵ تماس بگیرند.
جشنواره هشتمین خورشید ولایت مجموعه‌ای از مسابقات فرهنگی و هنری است که برای نهمین سال پیاپی به همت بنیاد فرهنگی آستان قدس رضوی و با همکاری اداره کل روابط‌ عمومی آستان قدس رضوی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار می‌شود ودانش‌آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور و کشورهایی که جمهوری اسلامی ایران در آن‌ها نمایندگی دارد، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
دانش‌آموزان ۲۹ کشور جهانسال گذشته ۴۵ هزار و ۱۶۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.