اختصاصی فارسی مچ؛
تمدید جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل‌چراغ»

0

به گزارش «فارسی مچ» مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس «چهل چراغ» تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به دنبال استقبال شرکت کنندگان از جشنواره مردمی فیلم و عکس چهل چراغ مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ٢٠ فروردین ماه تمدید شد.

بخش های جشنواره فیلم و عکس چهل چراغ عبارت است از : فیلم داستانی،فیلم مستند،فیلم پویانمایی،فیلمنامه،عکس،پوستر و فیلم موبایلی

محدودیتی برای ارسال آثار به لحاظ تعداد وجود ندارد و متقاضیان می توانند براساس ضوابط و مقررات موجود آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
نخستین جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهلچراغ» با موضوع امام حسین (ع) از ٢٠ تا ٢٣ اردیبهشت ١٣٩۵ همزمان با اعیاد شعبانیه و با هدف معرفی و بازتاب عشق به اباعبدالله الحسین(ع) در عرصه های ملی و بین المللی،جریان سازی برای تولید و حمایت از آثار در حوزه محتوایی سیره‌ی زندگی معصومین (علیهم السلام) در عرصه های فرهنگی، هنری و رسانه‌ای و تاثیر بر فضای فرهنگ و هنر با اعزام کاروان بین المللی اربعین در تهران برگزار خواهد شد.
سفر کربلا به همراه ۱۵۱۵ سکه طلا سهم برگزیدگان جشنواره چهل چراغ خواهد بود.
علاقمندان برای اطلاع از جزئیات بیشتر جشنواره و ارسال آثار خود می‌توانند با مراجعه به سایت www.chehelcheragh.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نمایند.

برای مشاهده تیزر تبلیغاتی این جشنواره می توانید به کانال فارسی مچ در آپارات و همچنین برای مشاهده پوستر آن به صفحه فارسی مچ در لنزور مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.