جشنواره شعر فجرخدابنده

0

به گزارش «فارسی مچ» انجمن شعر و ادب خدابنده با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خدابنده جشنواره شعر فجرخدابنده را برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره در دو بخش شعر فارسی و ترکی با موضوع آزاد برگزار می گردد.

شرایط شرکت کنندگان:

۱- کلیه شرکت کنندگان در جشنواره شعر فجرخدابنده الزاما باید ساکن شهرستان خدابنده ( کلیه اهالی مناطق چهارگانه :مرکزی،بزینه رود،افشار و سجاسرود)باشند.۲-محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد.

۳-حضور برندگان در جشنواره الزامی است .یعنی در صورت غیبت شاعر برنده در مسابقه در جشنواره ف نام ایشان از لیست برندگان حذف خواهد شد.

توجه:

۱- کلیه آثار می بایستی به صورت تایپ شده باشند.۲-ارایه تصویر شناسنامه یا کارت ملی به همراه آثار به دفتر جشنواره یا ارسال آن به همراه آثار به ایمیل جشنواره الزامی است.

۳- به آثار ارسالی بعد از مهلت مقرر (۱۲ بهمن ۹۴)ترتیب اثرداده نخواهد شد

۴- مسئولیت تعلق آثار به شاعر بر عهده ارسال کنندگان آثار می باشد و طبیعی است در صورت بروز مشکلات احتمالی شاعران شخصا باید پاسخگو باشند

۵- درج شماره تماس در کلیه آثار ارسالی ضروری است.

داوری آثار:
داوری آثار بر عهده اساتید شعر انجمن شعر وادب شهر قیدار خواهد بود و انتخاب نفرات برتر داوران ملاک عمل جشنواره خواهد بود .و انتخاب داوران از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خدابنده انجام خواهد شد که طبیعتا  داوران گرامی در روز جشنواره معرفی خواهند شد.
جوایز:

۱- جوایز نفرات اول تا سومنفر اول مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ریال جایزه نقدی+لوح سپاس

نفر دوم مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ریال جایزه نقدی +لوح سپاس

نفر سوم مبلغ ۷۵۰۰۰۰ریال جایزه نقدی+لوح سپاس

۲- نفرات چهارم تا دهم جوایزی به رسم یادبود +لوح سپاس

نحوه ارسال آثار:

۱- تحویل حضوری آثار به دفتر جشنواره (واقع در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی قیدار)۲-ارسال آثار به ایمیل جشنواره

sherefajrkhodabande@gmail.com

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبلاگ جشنواره به آدرس www.sherefajrkhodabande.blogfa.com مراجعه نمایید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code