تمدید اولین جشنواره ملّی همپا

0

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه اولین جشنواره ملّی همپا، طی بیانیه ای آخرین مهلت ارسال آثار را تا روز سه شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۴ تمدید کرد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ بنا به درخواست جمع کثیری از فرهیختگان و اساتید کشور مبنی بر تمدید زمان ارسال آثار به اولین جشنواره ملّی همپا، دبیرخانه جشنواره آخرین مهلت ارسال آثار را تا روز سه شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۴ تمدید کرد.
شایان ذکر است که این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.

گفتنی است اولین جشنواره ملی همپا با رویکرد «ترویج اخلاق اسلامی و آداب همدلی و همزبانی در فضای انتخاباتی کشور»در بخش های پژوهشی(کتاب، مقاله، پایان‎نامه)، بخش ادبی(شعر، فیلمنامه‌نویسی، داستان‎نویسی، متن ادبی)، بخش هنری(عکس، فیلم کوتاه، کاریکاتور، نقاشی) و رسانه‎(وبلاگ، وبسایت، شبکه‎های اجتماعی، اپلیکیشن تلفن همراه، نرم‎افزار چندرسانه‎ای) برگزار می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این خبر مراجعه نمایید.

 

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.