هفتمین جشنواره شعر بسیج

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی؛ معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری هفتمین جشنواره استانی شعر بسیج به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دائمی افزود: علاقمندان و دوستداران ادبیات می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ دی ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی ادامه داد: آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی (شعر دفاع مقدس، ادبیات پایداری و بیداری اسلامی)، ولایت و رهبری انقلاب، سبک زندگی ایرانی واسلامی، شعر اجتماعی (طنز و عدالت اجتماعی) و افشای جنایت‌های گروهک‌های تکفیری و تحریف اسلام ناب از محورهای جشنواره به شمار می‌رود.
وی خاطر نشان کرد: علاقمندان به شرکت در هفتمین جشنواره استانی شعر بسیج می‌توانند آثار خود را به گرگان، سازمان بسیج هنرمندان استان و یا پست الکترونیکی          anjomanshr.golestanbsj@gmail.com ارسال کنند.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید