فراخوان ساخت تندیس سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم

0

به گزارش «فارسی مچ» سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم فراخوان ساخت تندیس جشنواره را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مصطفی دودانگه امروزاظهار کرد: دبیرخانه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با محوریت فرصت‌ها آسیب‌ها و تهدیدات شبکه‌های اجتماعی در نظر دارد طراحی و ساخت تندیس یادبود اختتامیه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم را از طریق فراخوان و مسابقه تهیه کند.

وی با دعوت از دانشگاهیان برای حضور در این طرح اضافه کرد: طرح و تندیس جشنواره باید دارای ویژگی­‌های هنری بوده و به نحوی نمادین معرف جنگ نرم و محور جشنواره باشد.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با اشاره به اینکه همه دانشجویان، دانش‌­آموختگان، اساتید دانشگاه‌های کشور می­‌توانند در این فراخوان شرکت کنند، افزود: هر طراح می‌­تواند حداکثر دو طرح خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه کند.

این مسئول با اشاره به اینکه طرح­های ارسالی باید در چند زاویه و به صورت رنگی طراحی شده و قابلیت تک رنگ شدن رانیزداشته باشند، گفت: طرح‌های ارسالی باید فاقد هر گونه مشابهت یا کپی‌برداری باشند.

وی با اشاره به اینکه هر طرح باید از هر چهار طرف‌نمای مناسب داشته باشد، افزود: استفاده از عبارات سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم، آرم سازمان بسیج دانشجویی، بهمن ۹۴ ، بسیج دانشجویی استان زنجان الزامی بوده و تندیس به نحوی نمادین معرف جنگ نرم باشد.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با تاکید بر اینکه طرح­‌های ارسالی باید قابلیت مورد نیاز در حجم سازی به صورت دو بعدی و سه بعدی را داشته باشند، گفت: علاوه بر ارائه طرح، طراح باید توضیحات مفهومی طرح، نحوه اجرا و مواد پیشنهادی برای ساخت تندیس را اعلام کند.

وی خاطر نشان کرد: طرح­‌ها باید به صورت فایل تصویری با دقت حداقل ۳۰۰ dpi تهیه و به پست الکترونیک مسابقه به آدرس zanjanfestival@chmail.ir ارسال و یا بر روی لوح فشرده، به دبیرخانه جشنواره به آدرس: زنجان- اعتمادیه- ساختمان شهید شهریاری – بسیج دانشجویی استان زنجان –مدیریت فاوا و فضای مجازی (تلفن :۰۲۴۳۳۰۶۳۳۲۰) تحویل داده شود.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با اشاره به اینکه حداکثر مدت ارسال طرح­‌ها تا ۶ بهمن ماه ۱۳۹۴ خواهد بود، افزود: طرح‌­ها و نمونه تندیس­‌‌های ارسالی عودت داده نخواهد شد و در آرشیو دبیرخانه جشنواره نگهداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه به طراح برتر، هدیه‌­ای نفیس در اختتامیه جشنواره تعلق خواهد گرفت، گفت: اختتامیه جشنواره روز ۲۶ بهمن ماه با حضور نفرات برتر و بیش از ۸۰۰ نفر از دانشجویان با سخنرانی یکی از اساتید برتر و برجسته  حوزه جنگ نرم کشور در زنجان برگزار خواهد شد.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید