دومین جشنواره فرهنگی هنری هزار سنگر

1

به گزارش «فارسی مچ» دومین جشنواره فرهنگی هنری هزار سنگر با محوریت حماسه ۶ بهمن شهرستان آمل برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دومین دوره این جشنواره در محورهای پوستر، عکس، وبلاگ، شعر و نقاشی ویژه دانش آموزان برگزار می گردد.

جشنواره “هزار سنگر” که سال گذشته در سه بخش اصلی برگزار شد امسال با اضافه شدن یک بخش اصلی دیگر و یک بخش ویژه دانش آموزان با هدف بزرگداشت حماسه اسلامی ۶ بهمن سال ۱۳۶۰ مردم آمل و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و جانبازان این حماسه، شناساندن ابعاد این حماسه بزرگ اسلامی و انتقال آن به نسل جوان طی فراخوانی از تاریخ ۲۳/ ۹/ ۹۴ تا ۲۵ / ۱۰ / ۹۴ آثاری در بخش های عکس، پوستر، نقاشی (ویژه دانش آموزان)، شعر و وبلاگ را جهت حضور در جشنواره دریافت می نماید.

جوایز جشنواره:

به نفرات برتر هر بخش تندیس جشنواره به همراه یک سکه نیم‌بهار آزادی و یک ربع سکه بهار آزادی تعلق می‌گیرد و نیز به نفرات دوم و سوم نیز به ترتیب سکه نیم‌بهار آزادی و یک ربع سکه بهار آزادی اختصاص پیدا می‌کند.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره به آدرس www.hezar-sangar.ir مراجعه نمایند.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید