هفتمین جشنواره شعر بسیج

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی؛ معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری هفتمین جشنواره استانی شعر بسیج به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دائمی افزود: علاقمندان و دوستداران ادبیات می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ دی ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
وی ادامه داد: آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و انقلابی (شعر دفاع مقدس، ادبیات پایداری و بیداری اسلامی)، ولایت و رهبری انقلاب، سبک زندگی ایرانی واسلامی، شعر اجتماعی (طنز و عدالت اجتماعی) و افشای جنایت‌های گروهک‌های تکفیری و تحریف اسلام ناب از محورهای جشنواره به شمار می‌رود.
وی خاطر نشان کرد: علاقمندان به شرکت در هفتمین جشنواره استانی شعر بسیج می‌توانند آثار خود را به گرگان، سازمان بسیج هنرمندان استان و یا پست الکترونیکی          anjomanshr.golestanbsj@gmail.com ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.