فراخوان ساخت تندیس سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم

0

به گزارش «فارسی مچ» سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم فراخوان ساخت تندیس جشنواره را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مصطفی دودانگه امروزاظهار کرد: دبیرخانه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با محوریت فرصت‌ها آسیب‌ها و تهدیدات شبکه‌های اجتماعی در نظر دارد طراحی و ساخت تندیس یادبود اختتامیه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم را از طریق فراخوان و مسابقه تهیه کند.

وی با دعوت از دانشگاهیان برای حضور در این طرح اضافه کرد: طرح و تندیس جشنواره باید دارای ویژگی­‌های هنری بوده و به نحوی نمادین معرف جنگ نرم و محور جشنواره باشد.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با اشاره به اینکه همه دانشجویان، دانش‌­آموختگان، اساتید دانشگاه‌های کشور می­‌توانند در این فراخوان شرکت کنند، افزود: هر طراح می‌­تواند حداکثر دو طرح خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه کند.

این مسئول با اشاره به اینکه طرح­های ارسالی باید در چند زاویه و به صورت رنگی طراحی شده و قابلیت تک رنگ شدن رانیزداشته باشند، گفت: طرح‌های ارسالی باید فاقد هر گونه مشابهت یا کپی‌برداری باشند.

وی با اشاره به اینکه هر طرح باید از هر چهار طرف‌نمای مناسب داشته باشد، افزود: استفاده از عبارات سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم، آرم سازمان بسیج دانشجویی، بهمن ۹۴ ، بسیج دانشجویی استان زنجان الزامی بوده و تندیس به نحوی نمادین معرف جنگ نرم باشد.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با تاکید بر اینکه طرح­‌های ارسالی باید قابلیت مورد نیاز در حجم سازی به صورت دو بعدی و سه بعدی را داشته باشند، گفت: علاوه بر ارائه طرح، طراح باید توضیحات مفهومی طرح، نحوه اجرا و مواد پیشنهادی برای ساخت تندیس را اعلام کند.

وی خاطر نشان کرد: طرح­‌ها باید به صورت فایل تصویری با دقت حداقل ۳۰۰ dpi تهیه و به پست الکترونیک مسابقه به آدرس zanjanfestival@chmail.ir ارسال و یا بر روی لوح فشرده، به دبیرخانه جشنواره به آدرس: زنجان- اعتمادیه- ساختمان شهید شهریاری – بسیج دانشجویی استان زنجان –مدیریت فاوا و فضای مجازی (تلفن :۰۲۴۳۳۰۶۳۳۲۰) تحویل داده شود.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با اشاره به اینکه حداکثر مدت ارسال طرح­‌ها تا ۶ بهمن ماه ۱۳۹۴ خواهد بود، افزود: طرح‌­ها و نمونه تندیس­‌‌های ارسالی عودت داده نخواهد شد و در آرشیو دبیرخانه جشنواره نگهداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه به طراح برتر، هدیه‌­ای نفیس در اختتامیه جشنواره تعلق خواهد گرفت، گفت: اختتامیه جشنواره روز ۲۶ بهمن ماه با حضور نفرات برتر و بیش از ۸۰۰ نفر از دانشجویان با سخنرانی یکی از اساتید برتر و برجسته  حوزه جنگ نرم کشور در زنجان برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.