فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعر غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» چهارمین جشنواره ملی شعر غدیر با موضوعات «حماسه غدیر،غدیر،امامت و ولایت،علی (ع) و نهج البلاغه و امام هادی(ع) و خطبه غدیریه» به همت بنیاد بین المللی غدیر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علاقه مندان می توانند نسبت به ارسال آثار خود به نشانی: تهران،بزرگراه شهید صدر،خیابان شهید بازدار(کامرانیه)،نبش کوچه ناهید،شماره ۱۸ و یا ثبت نام و درج آثار در پایگاه اینترنتی: www.jashnvareh.ghadir.ir  و یا ارسال آثار به صورت فایل ضمیمه در محیط word 98-2003  به نشانی پست الکترونیکی: dobarehghadir@alghadir.ir حداکثر تا ۲۰ شهریور ۹۴ اقدام کنند.

۲۵ شهریور داوری آثار و مراسم اختتام ۷ مهر ماه درتهران برگزار خواهد شد.

این جشنواره با همکاری صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و آثار برگزیده علاوه بر چاپ در مجموعه های نفیس،از صاحبان ۱۸ اثر برتر با اعطای نشان،لوح تقدیر ،هدایای ارزنده و نشان غدیر با حضور چهره های برجسته علمی،فرهنگی و اجتماعی تجلیل خواهد شد.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید