فراخوان چهارمین جشنواره ملی شعر غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» چهارمین جشنواره ملی شعر غدیر با موضوعات «حماسه غدیر،غدیر،امامت و ولایت،علی (ع) و نهج البلاغه و امام هادی(ع) و خطبه غدیریه» به همت بنیاد بین المللی غدیر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علاقه مندان می توانند نسبت به ارسال آثار خود به نشانی: تهران،بزرگراه شهید صدر،خیابان شهید بازدار(کامرانیه)،نبش کوچه ناهید،شماره ۱۸ و یا ثبت نام و درج آثار در پایگاه اینترنتی: www.jashnvareh.ghadir.ir  و یا ارسال آثار به صورت فایل ضمیمه در محیط word 98-2003  به نشانی پست الکترونیکی: dobarehghadir@alghadir.ir حداکثر تا ۲۰ شهریور ۹۴ اقدام کنند.

۲۵ شهریور داوری آثار و مراسم اختتام ۷ مهر ماه درتهران برگزار خواهد شد.

این جشنواره با همکاری صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و آثار برگزیده علاوه بر چاپ در مجموعه های نفیس،از صاحبان ۱۸ اثر برتر با اعطای نشان،لوح تقدیر ،هدایای ارزنده و نشان غدیر با حضور چهره های برجسته علمی،فرهنگی و اجتماعی تجلیل خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.