مسابقه کتابخوانی “انسان برای زندگی بهتر”

0

به گزارش «فارسی مچ» مرکز نشر هاجر همچون سال های قبل نسبت به برگزاری مسابقه کتاب و کتابخوانی همزمان با نمایشگاه کتاب تهران کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه بر گرفته از کتاب «انسان برای زندگی بهتر۵» می باشد که جلد اول آن در سال ۱۳۸۸ با هدف توسعه مفاهیم دینی در زندگی با گفتمان روز جوانان منتشر گردیده و هم اکنون این کتاب با محتوای مفاهیم دینی مربوط به بانوان در زندگی مشترک زناشویی به صورت متن ادبی فارسی از سوی مرکز نشر هاجر منتشر شده است.

پرسش‌نامه‌های این مسابقه در غرفه این مرکز در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران واقع در راهرو ۱۲ غرفه ۱۱ عرضه خواهند شد، و علاقه‌مندان می‌توانند باحضور در غرفه مرکز نشر هاجر علاوه بر دریافت کتاب به صورت رایگان پرسشنامه را نیز دریافت نمایند.
جهت کسانی که قادر به حضور در نمایشگاه نمی باشند، متن این کتاب به همراه پرسشنامه نیز در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز نشر هاجر به آدرس www.hajar.whc.ir قابل مشاهده می باشد و علاقه‌مندانمی‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی مرکز نسبت به شرکت در مسابقه اقدام نمایند.از میان افرادی که پاسخ صحیح را به این سوالات ارایه کنند، به قید قرعه هدایایی شامل کمک‌هزینه سفر به عمره مفرده، عتبات عالیات و جوایزغیرنقدی دیگر اهدا خواهد شد.
مهلت شرکت در مسابقه تا نیمه شعبان ۱۳/۳/۹۴ می باشد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.