جشنواره ملی فرهنگی هنری مباهله

1

به گزارش «فارسی مچ» اولین جشنواره ملی فرهنگی هنری مباهله در بخش های مختلف در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بخش های مختلف این جشنواره عبارتند از:

نقاشی: سبک این بخش آزاد می باشد متقاضی این بخش لازمست ضمن انتخاب یکی از محورهای جشنواره اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید .لازم به ذکر است اندازه طول اثر حداکثر یک متر باشد.
پویانمایی:در این بخش شرکت کننده لازمست  استفاده مناسب از کلام ،حرکت و تصویر را در نظر داشته باشد لازم بذکر است زبان ارائه فارسی  می باشد اثر با وضوح با لا برروی DVD ذخیره گردد . در این بخش داستان ،تم و ایده شخصیت پردازی در داستان،خلاقیت و نوآوری، طراحی کاراکتر،صداگذاری و تدوین مناسب حائز اهمیت است متقاضی این بخش باید خلاصه محتوای اثر را درقالب فایل WORD به ایمیل جشنواره و اثر نهایی را با وضوح بالا بر روی DVD  ذخیره و به آدرس دبیرخانه ارسال  نماید.
وبلاگ نویسی:متقاضی این بخش لازمست ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوعات جشنواره،استفاده از المانهای گرافیکی و تصاویر مناسب با هر مطلب،استفاده  از قالب مناسب و گرافیک مرتبط(رنگ،فونت ،اندازه،طرح و..)طبقه بندی و موضوع بندی مناسب مطالب ،و ضعیت وبلاگ در موتورهای جستجو و سبک بودن و سرعت بارگذاری مناسب در نظر بگیرد.هر فرد می تواند یک وبلاگ را در مسابقه شرکت دهد ووبلاگ تا زمان داوری آثار پابرجا بماند.در ضمن محدودیتی در بستر اجرایی و محیط وبلاگ وجود ندارد.متقاضیان شرکت کننده در این بخش پس از طراحی محیط وبلاگ ،آدرس آنرا به همراه کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نمودند به ایمیل جشنواره به نشانی Mobahelefestival@yahoo.com ارسال نمایند.
مقاله پژوهشی:متقاضی این بخش لازمست تمام موارد مربوط به پیکره یک مقاله (عنوان،مقدمه و…)را رعایت نماید و متن مورد نظر را در محیط WORD با فونت  LOTUSتایپ کرده و به ایمیل جشنواره ارسال نماید. دبیرخانه جشنواره به صورت تخصصی اصالت آثار را بررسی می کند .
داستان کوتاه: با توجه به شاخه های متعدد و متنوع داستان کوتاه انتخاب نوع اثر به نویسنده و گرایش فکری او بستگی دارد.داستان ها به صورت تایپ شده با رعایت قوانین ویرایشی و نگارشی و با فونت  LOTUS ارسال گردد.ضمنا داستان ارسالی قبلا نباید در مسابقه ای شرکت داده شده باشد.
توجه: تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره ابتدا باید از طریق سایت جشنواره اقدام به ثبت نام ، و پس از پرکردن فرم ثبت نام کد رهگیری در یافت نمایند  ذکر کد رهگیری  برروی آثار ارسالی الزامیست .ضمنا  دبیرخانه جشنواره مجاز است از کلیه آثار ارسالی به جشنواره به صور مختلف  استفاده کند.

گفتنی است عید سعید فطر (۲۷/۴/۱۳۹۴) آخرین مهلت شرکت در این مسابقه عنوان شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این مسابقه می توانید به سایت آن به نشانی www.mobahelefestival.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.