تاخیر در نتایج مسابقه وبلاگ نویسی نماز

1

به گزارش «فارسی مچ» نتایج چهارمین مسابقه سراسری وبلاگ نویسی نماز با تاخیر اعلام می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، قبل از این قرار بود نتایج نهایی مسابقه وبلاگ نویسی نماز آخر اردیبشهت ماه اعلام گردد که با توجه به خرابی سرویس بلاگفا مسئولین جشنواره از تاخیر در اعلام نتایج جشنواره خبر دادند؛ متن اطلاعیه سایت جشنواره به شرح زیر می باشد.

محمدرضا زینلی (مدیر سامانه وبلاگ تبیان – تبلاگ) اعلام کرد با توجه به اینکه سامانه بلاگفا حدود ده روز است قطع شده است و به گفته آقای شیرازی تا اخر اردیبهشت ماه هم ادامه خواهد داشت همین امر کار داوری وبلاگها که بیش از هفتاد درصد انها از سیستم بلاگفا استفاده می نمایند را به تاخیر انداخته و منتظر هستیم این مشکل رفع شود به محض رفع مشکل کار داوری با جدیت ادامه خواهد یافت و کار داوری وبلاگهایی که از بقیه سامانه ها استفاده نموده اند تمام شده و هفتاد درصد کار هم انجام شده است و چنانچه این مشکل هم رفع شود در اولین فرصت ممکن نتایج مسابقه از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد و تعداد صد و ده برگزیده اعلام خواهد شد

گروه تبیان و داوران محترم چهارمین مسابقه وبلاگ نویسی نماز از تمام کاربران محترم که با علاقه تمام مراحل داوری را پیگیر هستند تشکر می نماید انشاالله همگی از اقامه کنندگان نماز باشیم

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

البته در این اطلاعیه به چند سوال پاسخ داده نشده است؛

اول اینکه اگر این مدت طولانی تر شود تکلیف اختتامیه چه خواهد شد؟

دوم اینکه اگر اطلاعات وبلاگ های بلاگفا از دست برود نحوه داوری آنها چگونه می شود؟

سوم اینکه چگونه ۷۰ درصد وبلاگ های شرکت کننده در بلاگفا می باشند اما ۷۰ درصد کار داوری تمام شده است؟

گفتنی است آخرین اطلاعیه سایت بلاگفا که ۲۶ اردیبهشت ماه منتشر شده است ( بعد از ثبت این اطلاعیه در سایت نماز) به شرح زیر می باشد:

زمان اعلام شده توسط شرکت خارجی در طول هفته گذشته تغییر کرده است. ما دائماً در حال پیگیری هستیم و به محض دسترسی به اطلاعات، فعالیت عادی سایت را آغاز خواهیم کرد اما متاسفانه بخش اصلی و مهم کار از دست ما خارج است. تمام تلاش ما این است که اطلاعات کاربران تا آخرین ثانیه ها حفظ شود و معتقدیم این ارزش صبر را دارد. اما در صورتی که وضعیت فعلی مدت زیادی طول بکشد ما وبلاگها را با استفاده از نسخه پشتیبان قدیمی تر اطلاعات فعال خواهیم کرد. به ما یک هفته دیگر فرصت دهید.

شما کاربران فهیم فارسی مچ چه فکر می کنید؛ می توانید نظرات ارزشمند خود را در انجمن مسابقات ایران به آدرس www.forum.farsimatch.ir به ثبت رسانید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.