مسابقه لبخند آبی آسمان

0

به گزارش «فارسی مچ» سایت دیجی‌کالا مسابقه «لبخند آبی آسمان» با هدف سهیم شدن در ایجاد هوای پاک با خرید اینترنتی و کاهش رفت و آمدهای شهری، برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه شامل چهار مرحله می باشد.

در مرحله اول با ثبت نام در مسابقه «لبخند آبی آسمان» ۳۰ امتیاز کسب می نمایید. در هنگام عضویت ۲۰ امتیاز و پس از تایید ایمیلتان ۱۰ امتیاز دیگر کسب میکنید.

در مرحله دوم درصورتی که دوستانتان در این مسابقه عضو شوند و در مسابقه شرکت کنند، شما ۲۰ امتیاز دریافت میکنید. با اولین خرید دوستتان ۱۰۰ امتیاز به امتیازهای شما افزوده شده و از خرید دوم به بعد به ازای هر خرید ۵۰ امتیاز دریافت میکنید.

در مرحله سوم اگر مبلغ خرید دوستتان از ۵،۰۰۰ تومان بیشتر باشد نیز به ازای هر ۵،۰۰۰ تومان یک امتیاز به امتیازهای شما افزوده می‌شود. به عنوان مثال فرض کنید مبلغ خرید دوم دوستتان ۳۰،۰۰۰ تومان باشد، بنابراین شما ۵۶ امتیاز دریافت میکنید.

این مسابقه از ۲٠ اسفند ماه آغاز شده و به مدت ۷ هفته ادامه خواهد داشت.

جایزه این مسابقه هر هفته یک iphone 6 و جایزه نهایی یک دستگاه picanto می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید به سایت دیجی کالا به آدرس www.digikala.com مراجعه نمایید.

برای بحث و تبادل نظر راجع به راه های کسب امتیاز، معرفی لینک خودتان، تجربیات شما از دیجی کالا و … می توانید به انجمن مسابقات ایران به نشانی www.forum.farsimatch.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.