مسابقه پیامکی حماسه ۹ دی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از دانا؛ سازمان بسیج دانش آموزی استان اردبیل به مناسبت حماسه ۹دی ماه، مسابقه پیامکی با موضوع«فتنه ۸۸ و روز ۹ دی» برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، {هواداران جمهوری اسلامی در ایران در ۹ دی ۱۳۸۸ در واکنش به اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در تاسوعا و عاشورای ۱۳۸۸ که آن‌ها ، آن را «هتک حرمت» دانستند، تظاهرات کردند}

لذا دوستان علاقمند به شرکت در این مسابقه ، می توانند آثار خود در مورد فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی را در قالب ( پیامک، عکس ، طراحی گرافیکی ، شعر ، یادداشت ، مقاله، انشاء نویسی، روزنامه دیواری و … ) به آدرس ایمیل  daneshamoozicyber@shmail.ir  ارسال نمایند.

 به ۳ اثر برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

انتهای پیام/

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.