مسابقه وبلاگ نویسی انقلاب آسمانی

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه وبلاگ نویسی انقلاب آسمانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر باشگاه وبلاگ نویسان خراسان رضوی گفت: مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی انقلاب آسمانی از ۲۵ دی تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری با هدف انعکاس فرهنگ انقلاب اسلامی در فضای مجازی و تشویق وبلاگ نویسان ارزشی در حوزه فعالیت‌های انقلابی برگزار خواهد شد.

علی رازقی در نشست خبری مسابقه وبلاگ نویسی انقلاب آسمانی که در فرهنگ سرای فناوری و رسانه برگزار شد، در تمامی شهرستان‌های استان یک نماینده برای پیگیری اهداف باشگاه وجود دارد و از کسانی که قدرت نگارش بالا و قابلیت تولید محتوای قوی دارند، استفاده می‌شود.

مدیر باشگاه وبلاگ نویسان استان خراسان رضوی ادامه داد: مسابقه در پنج محور با موضوع چرا انقلاب، پیشرفت‌های علمی انقلاب، پیشرفت‌های هسته‌ای انقلاب، انقلاب، جنگ رسانه‌ای و جوان انقلاب و از تاریخ ۲۵ دی‌ماه تا ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

رازقی بابیان اینکه از جوایز این مسابقه تبلت و مودم بی‌سیم خواهد بود، عنوان داشت: اولویت اصلی بر محتوی ارائه‌شده وبلاگ‌ها خواهد بود و حداقل مطالب موردنیاز برای شرکت در مسابقه سه مطلب است.

وی ادامه داد: رنگ‌بندی، تصاویر و کیفیت قالب‌های وبلاگ ازجمله موارد دیگری است که در رتبه‌بندی تأثیر خواهد داشت.

رازقی در خصوص حامیان مسابقه وبلاگ نویسی “انقلاب آسمانی” تصریح کرد: سپاه امام رضا(ع)، منطقه تجاری گردشگری سپاد و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد از این مسابقه حمایت می کنند.

مسئول برگزاری این مسابقه وبلاگ نویسی در انتها گفت: ثبت‌نام در مسابقه از طریق سایت www.webcontest.ir انجام و اختتامیه مسابقه اواسط اسفند‌ماه در فرهنگسرای فناوری و رسانه با معرفی برگزیدگان برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.