مسابقه وبلاگ نویسی استانی دهه فجر

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت گل رامیان؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان و کانون فرهنگی هنری طاها روستای گلند، به مناسبت دهه فجراقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی در سطح استان گلستان کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مجید قلعه قافی دبیر مسابقه وبلاگ نویسی در شهرستان رامیان اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و کانون فرهنگی هنری طاها روستای گلند اقدام به برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی در سطح استان گلستان کرده است.
وی بیان کرد: برگزاری این مسابقه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آزادشهر-رامیان، سایت گلستان بلاگ، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامیان،  مدیریت کتابخانه های عمومی مقدم و دهیاری روستای قره قاچ می باشد.
قلعه قافی عنوان کرد: دهه فجر و انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و رهبری، اقتصاد و فرهنگ، نماز، ایثار و شهادت، جنگ نرم، مهدویت و امام زمان(عج)، امر به معروف و نهی از منکر، فرهنگ و آیین های روستایی، طبیعت و گردشگری، کتاب و کتابخوانی، سبک زندگی اسلامی، عفاف و حجاب از موضوعات و محورهای مسابقه می باشد.
دبیر مسابقه وبلاگ نویسی گفت: آخرین مهلت ثبت نام ۲۵ بهمن است و نتایج مسابقه ۵ اسفند اعلام می شود و به ۱۴ وبلاگ نویس برتر، بر اساس امتیاز داوری ،هدیه و لوح تقدیر تقدیم می شود.
وی خاطرنشان کرد: کلیه وبلاگ نویسان استانی و علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه به وبلاگ جشنواره به آدرس   www.mwramian.blog.ir مراجعه کرده و با در نظر گرفتن شرایط مندرج ثبت نام نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.