نشست خبری کنگره ملی جعفر بن موسی (ع) برگزار شد

0

به گزارش «فارسی مچ» نشست خبری ستاد کنگره با خبرگزاری‌ها در روز یکشنبه ۹۳/۹/۹ در حسینیه شهدای آستان مقدس امامزاده جعفر بن موسی علیه‌السلام با حضور فرماندار(آقای ملکوتیان)، رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا(آقای حسین‌آبادی)، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا(آقای طاهری) و دبیر اجرایی کنگره(آقای نجار زاده)برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در این نشست خبری ابتدا جناب آقای ملکوتی خواه توضیحاتی درباره کنگره و هدف کنگره پرداختند و در ادامه هر یک از خبرنگاران سؤالات خود را پرسیدند و هرکدام از مسئولین مرتبط پاسخ دادند.

و در انتها جناب آقای فرماندار از تمامی افرادی که امکان کمک کردن به اجرای بهتر این کنگره را دارند خواستند که دریغ نفرمایند تا این امامزاده جلیل‌القدر در کشور بهتر شناخته شوند.

یادآور می شویم این کنگره در چهار بخش آثار علمی(فراخوان مقاله)، آثار ادبی(شعر، داستان کوتاه، خاطره، دل نوشته، قطعه ادبی)، آثار هنری(طرح، عکس و پوستر) و آثار مجازی(سایت و وبلاگ) برگزار می‌شود.

Kongereh1 Kongereh2

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.