دومین دوره مسابقه دانشجو معمار برتر

0

به گزارش «فارسی مچ» مرکز معماری ایران مسابقه دانشجو معمار برتر سال ۹۳ را با همکاری سازمان نظام مهندسی استان تهران برگزار میکند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مرکز معمارى ایران، در راستاى تهییج خلاقیت دانشجویان معماری در تمامی مقاطع و بر پایه بنیان های مسابقه دانشجویی معمار برتر در سال۱۳۹۲، دومین دوره مسابقه دانشجوی معمار برتر را در سال ۹۳ برگزار می کند. مسابقه سال ٩٣  با هدف تشویق خلاقیت، ایده پردازى و توجه به جنبه های محیطی که در آن زندگى می کنیم برگزار می شود.

در دنیاى امروز بسیاری از دستاوردها محصول ایده هاى نوین است و خلاقیت از پایه های رشته معمارى است. مسابقات دانش بنیان معماری نقش مهمى در پیشبرد فرهنگ معمارى امروز ایفا می کنند. بسیارى از کارهاى برجسته یا اقدامات موثر در زمینه معمارى و طراحى شهرى از این دست مسابقات سرچشمه گرفته اند.

در این گونه رقابت ها شرکت کنندگان نگرانى تحقق بخشیدن به ایده خود را نداشته، لذا مى توانند آزادانه حداکثر خلاقیت و فکر خود را به کار بگیرند. این مسابقات به طرح ها و کانسپت هایى مى انجامد که می توانند سر مشقى براى اقدامات واقعى و عملى بعدى در عرصه ساخت و ساز باشند.
با همین هدف مرکز معماری ایران در ۱۷ آبان ماه از موضوع مسابقه معمار برتر سال ۹۳ رونمایی کرده و آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار را ۲۰ آذر ماه اعلام میدارد.
موضوع مسابقه، پیشنهاد هاى طراحى براى اصلاح نماهاى ساختمان هاى آپارتمانى مسکونى شهرى (به انتخاب شرکت کننده) با توجه به اصول طراحى به کار رفته در نماى موجود است.
علاقمندان می توانند برای مشاهده جزئیات و کسب اطلاعات بیشتر از شرایط مسابقه به صفحه ثبت نام مسابقه دانشجو معمار برتر در وب سایت مرکز معماری ایران به نشانی www.markazmemari.ir مراجعه فرمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.