۱۰ شهریور ماه؛ اختتامیه دومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» اختتامیه دومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی ۱۰ شهریور ماه همزمان با گرامیداشت دهه کرامت برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دبیر کارگروه رسانه های دیجیتال، مهمترین هدف برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی را ایجاد رقابتی پویا و سازنده در بین علاقمندان عرصه دیجیتال و نیز گسترش فرهنگ رضوی، برشمرد و گفت: با اعلام فراخوان دومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی بیش از ۴۵۰ اثر در ۵ بخش به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.

 

حسین واعظیان افزود: در مراسم اختتامیه از برگزیدگان بخش های مختلف رسانه های دیجیتال شامل پایگاه های اینترنتی، نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه، بازی های رایانه ای و هنرهای دیجیتال تقدیر بعمل خواهد آمد.

 

 

وی خاطرنشان کرد: برگزیدگان هر بخش علاوه بر دریافت جوایز ارزنده ، لوح و نشان ویژه سرآمد را نیز دریافت می نمایند.

 

گفتنی است، آیین اختتام دومین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی، ۱۰ شهریورماه از ساعت ۱۱ در سالن اجتماعات سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  به همت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین المللی امام رضا(ع) برپا می شود.

 

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.