افتتاح آزمایشی انجمن مسابقات ایران

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با آغاز دهه کرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) انجمن مسابقات ایران به صورت آزمایشی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پیرو درخواست شمار زیادی از کاربران و علاقه مندان به مسابقات مبنی بر قرار دادن اخبار کامل مسابقات، پیگیری نتایج و اهدای جوایز و موارد مشابه تیم فارسی مچ تصمیم گرفت تا برای اولین بار در کشورانجمن تخصصی مسابقات ایران را تاسیس نماید.

نحوه ی عملکرد این انجمن بدین گونه است که مسابقاتی که در فارسی مچ به ثبت می رسد در انجمن نیز به ثبت رسیده البته با اطلاعات کامل تر نظیر شماره تماس مسئولین مسابقه و … بدین وسیله تمامی کاربران می توانند در همان تایپیک راجع به آن مسابقه بحث نمایند، انتقادات، سوالات و … خود را مطرح نمایند.

از آنجایی که سایت فارسی مچ تنها پوشش دهنده ی اخبار مسابقاتی بود که به صورت اینترنتی برگزار می گردیدند در این انجمن این مشکل را برطرف کرده ایم و تمامی کاربران و مدیران مسابقات می توانند تمامی مسابقات موجود را اطلاع رسانی نمایند.

در هر انجمن بخشی را با عنوان کارگاه آموزشی راه اندازی نموده ایم تا کاربران تازه کار و علاقه مند به شرکت در مسابقات بتوانند از آموزش های لازم برخوردار شوند.

ضمن اینکه انجمنی با عنوان رصد مسابقات قرار داده شده است تا آخرین اخبار مسابقات که در سایت های همکار درج شده است با ذکر منبع در این بخش قرار گیرد که کاربران نیاز نباشد به چندین سایت سر بزنند؛ این امر در راستای هم افزایی بیشتر با سایت های همکار و در قالب اهداف اصلی فارسی مچ مبنی بر جمع آوری تمام مسابقات در یک فضا می باشد.

مشاهده بحث های موجود در انجمن نیاز به عضویت دارد، فقط توجه نمایید که پس از عضویت باید حتما عضویت خود را از طریق ایمیل نیز تایید نمایید.

توجه نمایید که این انجمن در حال حاضر به صورت آزمایشی شروع به فعالیت نموده است و بقای آن بستگی به میزان استقبال شما کاربر مسابقه دوست از آن دارد، ضمن اینکه اگر فکر می کنید که انجمن دیگری نیز نیاز است در آن قرار داده شود حتما از طریق نظرات نام انجمن و دلیل آن را ذکر کنید تا در صورت لزوم اضافه گردد.

توجه مهم: تاسیس این انجمن در راستای اهداف والای فارسی مچ که همانا بسط فرهنگ ناب مسابقات هست، می باشد؛ قرار دادن هرگونه پاسخ مسابقات در انجمن خلاف و به شدت با کاربر خاطی برخورد می گردد.

در پایان دست تک تک شما مسابقات دوستان را برای ارائه پیشنهادات، انتقادات، نظرات و … راجع به انجمن و نحوه ی فعالیت آن می فشاریم؛ کاربرانی که تجربه مدیریت انجمن را دارا می باشد و مایل به بر عهده گرفتن مدیریت انجمن ها می باشند رزومه خود را به ایمیل سایت به آدرس farsimatch.ir[at]gmail[dot]com ارسال نمایند.

برای مشاهده انجمن مسابقات ایران می توانید به آدرس www.forum.farsimatch.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.