اختصاصی فارسی مچ:۲۸مرداد ماه، اختتامیه مصاف

7

به گزارش «فارسی مچ» مراسم اختتامیه اولین جشنواره محصولات و فعالیت های فرهنگی و هنری مقابله با شبکه های ماهواره ای بیگانه “مصاف” ۲۸ مرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مراسم اختتامیه این جشنواره در مجموعه فرهنگی هنری اسوه برگزار می گردد.

یادآور می شویم جشنواره مصاف به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین با هدف «شناسایی، ساماندهی، حمایت از تولیدات و محصولات فرهنگی هنری و فعالیت‌های فرهنگی ایجابی و اقناعی گروه‌های مردمی» برای مقابله با آثار سو برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های بیگانه بر فرهنگ، نظام خانواده و جوانان و نوجوانان در خرداد ماه امسال برگزار گردید و طبق اعلام اولیه قرار بود مراسم اختتامیه آن در نیمه اول مرداد برگزار گردد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۷ دیدگاه

 1. قابل توجه کاربران فهیم فارسی مچ:
  با توجه به اینکه عده ای از سایت های خبری، قانون کپی رایت را رعایت نکرده و اخبار ما را بدون ذکر منبع درج می نمایندو با عنایت به این موضوع که علی رقم تمامی تذکرات داده شده این امر همچنان ادامه دارد زین پس اخباری که توسط خبرنگاران فارسی مچ شناسایی شده و در هیچ سایت خبری درج نگردیده اند با عنوان “اختصاصی” در ابتدای خبر متمایز می گردند.

 2. سلام از زحماتتون خواستم تشکر کنم من به اعتماد شما هر روز سایت رو رفرش میکنم و از اخبار باخبر میشم و دیگه سرچ نمیکنم،خیلی ممنونم از خبرها،عالیه.

  • سلام، خیلی ممنون از لطف شما
   خدا را شکر که توانستیم اعتماد شما را جلب نماییم، به شما پیشنهاد می کنیم فارسی مچ را به دوستان خود نیز معرفی نمایید.

  • گویا شما با روند مسابقات آشنا نمی باشید، معمولا چند روز طول می کشد که اخبار برندگان اعلام شود، به محض اعلام حتما اطلاع رسانی می شود.
   ضمن اینکه ما دست تنها نمی توانیم پیگیر همه مسابقات باشیم این همت همگانی می طلبد؛ شما کاربران نیز به کمک فارسی مچ آمده و نتایج مسابقات را پیگیری نموده و به ما اطلاع دهید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.