اختصاصی فارسی مچ:هشتمین جشنواره ملی بهار برگزار می گردد

2

به گزارش «فارسی مچ» هشتمین جشنواره ملی بهار در بخش های مقاله نویسی، فیلم کوتاه، وبلاگ نویسی، مسابقه اینترنتی و نیز بخش جانبی ” تاسیس اولین بانک اطلاعاتی رهنمودهای رهبری برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،هشتمین جشنواره ملی بهار با عنوان ” اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی “، از سوی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و با مشارکت وزارتخانه ها، نهادهای دانشگاهی و سایر ارگان های مرتبط در طول سال جاری برگزار می گردد.

محورهای این جشنواره که در دانشگاه ها، جهادهای دانشگاهی و حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار خواهد شد شامل  ۴ بخش اصلی مقاله نویسی، فیلم کوتاه، وبلاگ نویسی، مسابقه اینترنتی و نیز بخش جانبی ” تاسیس اولین بانک اطلاعاتی رهنمودهای رهبری خواهد بود.

همچنین علاقه مندان به شرکت در بخش مقاله نویسی می توانند آثار خود را در بخش های دینی -قرآنی، فرهنگی، اقتصادی و اقتصاد و فرهنگ از طریق سایت و علاقه مندان به شرکت در بخش وبلاگ نویسی از طریق ایمیل به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. 

فیلم کوتاه نیز به دبیرخانه اختصاصی واقع در تهران-خیابان آزادی- خیابان شهید والی الله صادقی- روبروی درب شمالی دانشگاه- جهاد دانشگاهی واحد صنعتی شریف- طبقه سوم- معاونت فرهنگی ( شماره تماس: ۶۶۰۳۶۱۱۳) ارسال  می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در حال حاضر هیچ کدام از بخش های جشنواره فعال نگردیده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.bahar.jdtums.ir مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. قابل توجه کاربران فهیم فارسی مچ:
    با توجه به اینکه عده ای از سایت های خبری، قانون کپی رایت را رعایت نکرده و اخبار ما را بدون ذکر منبع درج می نمایندو با عنایت به این موضوع که علی رقم تمامی تذکرات داده شده این امر همچنان ادامه دارد زین پس اخباری که توسط خبرنگاران فارسی مچ شناسایی شده و در هیچ سایت خبری درج نگردیده اند با عنوان “اختصاصی” در ابتدای خبر متمایز می گردند.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.